Paldi Kankaj, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24AAGCH9124D1ZU
Call 07949336220
Send Enquiry
Product Brochure
| Types | Immersion Heaters |
| Power | 12kW |
| Brand | Heatrotherm |
| Material | MS |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 440 V |
| Phase Type | Three Phase |
| Surface Finish | Paint Coated |
View Complete details